Tri NBA igrača pozitivna na COVID-19
Tri NBA igrača, Jabari Parker i Alex Len iz Sacramento Kingsa, i Malcolm Brogdon iz Indiana Pacersa, pozitivni su na COVID-19, objavila je u srijedu Liga.
Sva su trojica izjavila da očekuju da će se oporaviti do nastavka sezone sljedeći mj...
/ Najkomentiranije
Nakon 53 godine čekanja: New York Knicksi osvojili osvojili titulu prvaka NBA lige
KK Bosna pripada Sarajevu i Bosni i Hercegovini: Institucije jedinstvene u podršci klubu
Promjene u KK Bosna: Nihad Selimović novi predsjednik Upravnog odbora
Ekskluzivno | Luka Garza za Radiosarajevo.ba: Zahvalan sam na novoj prilici da igram za BiH
Tamo gdje je stekao najveću slavu: Željko Obradović se vratio u Panathinaikos
Košarkaška reprezentacija BiH započela pripreme, upitan dolazak Muse zbog povrede
Gjergja potvrdio - bez Džanana Muse u kvalifikacijama: "Igranje u ovom trenutku ne dolazi u obzir"
Zvanično: Nova uprava preuzima KK Bosna, pokreće se reorganizacija
Zvijezda Srbije pred meč protiv Bosne i Hercegovine: Nikola Jokić više ne sliči na sebe
Zmajevi uz Zmajeve: Košarkaši BiH na Vlašiću pratili utakmicu protiv Katara