Mladić iz Zenice jučer je izbacio Sarajevo iz Kupa BiH, a već je danas bio u školskoj klupi

0

Fudbaleri Sarajeva jučer su svojim navijačima priredili neugodno iznenađenje ispadanjem iz Kupa BiH.

Prošlogodišnjeg finalistu ovog takmičenja na prvoj je prepreci zaustavio Čelik u velikom derbiju bh. nogometa i pored toga što Zeničani igraju u trećem rangu takmičenja u zemlji.

Nakon regularnih 90 minuta rezultat je bio 1:1, nakon čega se pristupilo izvođenju jedanaesteraca gdje su uspješniji bili domaći i zasluženo prošli dalje.

Poznati meteorolog objavio prognozu sve do 6. maja: Najvažniji dan 'problematičan' za cijeli region

Bordo tim je prvi poveo sjajnim golom Hamze Čatakovića u prvom poluvremenu, ali je u nastavku Čelik došao do poravnanja pogotkom Edina Durmiša s bijele tačke.

Sjajna poruka iz NK Čelik nakon velike pobjede protiv Sarajeva: Kome je upućena?

U penal-lutriji ovaj igrač je još jednom postigao gol i na taj način promovisao se u jednog od junaka zeničkog kluba.

Već danas, momak rođen 2003. godine, vratio se u školske klupe, a JU Tehnička škola Zenica na Facebooku ga je ponosno pohvalila.

"A zašto da se ne pohvalimo da je sinoć naš učenik Edin Durmiš, svojim golom u 57. minuti, te sigurnim izvođenjem u penal završnici omogućio NK Čelik Zenica prolazak u 1/8 finala Kupa BiH protiv FK Sarajevo.

Nakon sjajno odigrane utakmice danas je opet sa svojim drugovima u školskim klupama, te pokazuje da se može spojiti obrazovanje i sport koji voli", napisali su na svojoj stranici.

[SPORT] A zašto da se ne pohvalimo 😁, da je sinoć naš učenik Edin Durmiš, svojim golom u 57-oj minuti, te sigurnim...