Sjajna poruka iz NK Čelik nakon velike pobjede protiv Sarajeva: Kome je upućena?

1

Fudbaleri Čelika jučer su napravili veliki podvig izbacivši iz Kupa favorizovanu ekipu Sarajeva nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Nakon regularnih 90 minuta rezultat je glasio 1:1. Gol za bordo tim postigao je Čataković u prvom dijelu igre, da bi u nastavku sa 11 metara precizan bio Durmiš.

Uslijedilo je izvođenje kaznenih udaraca nakon kojeg su Zeničani bili bolji i prošli dalje u osminu finala Kupa naše zemlje.

Nikšić pisao Dodiku i Viškoviću povodom napada u Gacku: "Sankcionišite počinitelje!"

Spektakl na Bilinom polju: NK Čelik izbacio FK Sarajevo iz Kupa BiH!

Igrači i navijači kluba s Bilinog polja nakon meča su itekako znali da proslave veliki uspjeh, a slavlje je potrajalo do duboko u noć.

O tome koliko igračima Čelika znači ova pobjeda svjedoči i fotografija iz svlačionice i poruka koja je stajala uz nju.

"E, nećeš ga ugasiti!", pisalo je u opisu fotografije slavlja, no nije poznato kome je upućena.

Podsjetimo, Čelik je prije par sezona izbačen iz Premijer lige BiH u najniži rang takmičenja zbog finansijskih dugovanja u kojima se klub našao.

Trenutno igraju u trećem rangu takmičenja, odnosno u Drugoj ligi Federacije BiH, grupa Sjever, a primarni cilj na kraju sezone je plasman u Prvu ligu Federacije BiH.