Džeko nastavlja tresti mreže u Italiji: Postigao novi gol za Romu

EPA / Ilustracija
Rimska Vučica danas igra u gostima kod Sampdorie u sklopu 22. kola italijanske Serie A.

Ekipa Rome povela je u 5. minuti susreta golom Peresa, da bi u 22. minuti Praet poravnao rezultat na 1:1, te se s ovim rezultatom otišlo na predah nakon prvog poluvremena.

Roma je u drugom poluvremenu nastavila svoju napadačku igru, a Edin Džeko uspio je u 66. minuti postići pogodakza vodstvo, međutim nakon samo 5. minuta, odnosno u 71. minuti Shick je poravnao na 2.2.

U 73. minuti Luis Muriel je iz slobodnog udarca postigao prelijep gol za totalni preokret, tako da je trenutni rezultat 3:2 za Sampdoriu.