Prva izjava Zlatka Dalića: Evo kako je prokomentarisao debakl od Španije

1

Nakon teškog poraza Hrvatske od Španije na startu Europskog prvenstva (0:3), oglasio se i selektor Vatrenih Zlatko Dalić.

"Čestitam Španiji na visokoj pobjedi. Naš težak i zaslužen poraz. Bili smo bez energije. Mučili smo se u prvih 15 minuta, onda smo se posložili i preuzeli posjed, pa smo dobili gol, bilo je to zaista loše. Najgore je bilo što smo u nadoknadi prvog poluvremena primili gol nakon kornera, time je utakmica bila gotova, rekao je Dalić i nastavio:

"To je dokaz dekoncentrisanosti i manjka energije. Baš razgovaramo o tome jesmo li gdje pogriješili. Bili smo predaleko od igrača, dali smo im puno vremena i prostora i to nas je kaznilo. Nismo bili dobri, zakazali smo u tom segmentu. Zaslužen poraz. Premalo agresije i duela, djelovali smo nemoćno".

Koje su povlastice i olakšice pri kupovini prve nekretnine u BiH?

Naglasio je Dalić da njegovu ekipu čeka nova utakmica, koju će Vatreni odigrati 19. juna protiv Albanije.

"Htjeli smo vidjeti Perišića u teškoj utakmici i odmoriti Modrića i Kovačića. Čeka nas nova, puno važnija utakmica, kada smo ovu izgubili. Prelako smo primili golove, pali su iz laganih situacija i naših loših reakcija. S druge strane, nismo mogli zabiti. Nismo se nikako mogli vratiti.

EURO 2024 | Katastrofa Hrvatske: Španija joj očitala lekciju na startu prvenstva

Protiv Albanije idemo na tri boda. Dvije su utakmice do kraja, znamo što je naš cilj. Moramo se fokusirati na to i ići po pobjedu", zaključio je Dalić.