Poluvrijeme na terenima gdje se igra Liga Prvaka: Džekin Inter u egalu, Manchester City vodi

0

U Ligi Prvaka se večeras igraju dvije utakmice, a trenutno je poluvrijeme. Manchester City vodi protiv RB Leipziga 1:0, dok je u susretu Porta i Intera, našeg Edina Džeke, rezultat 0:0.

Susret između Intera i Porta nije donio previše uzbuđenja.

Rezultat je još uvijek isti kao na početku, a bosanskohercegovački napadač Edin Džeko je na terenu od prve minute. Očekuje se bolja utakmica u nastavku.

Koliko političara bi do sada trebalo biti u penziji: Najstariji ima 77 godina

U drugom susretu vodi Manchester City u gostima kod RB Leipziga. Gol je postigao Riyad Mahrez, na asistenciju Ilkaya Gundogana

Podsjetimo, sinoć je Real Madrid pobijedio Liverpool rezultatom 5:2, dok je Napoli u gostima pobijedio Eintracht Frankfurt rezultatom 2:0. Prethodne sedmice je Bayern Munchen pobijedio PSG, Milan dobio Tottenham, Borussia Dortmund pobijedio Chelsea, a Benfica dobila duel protiv Club Bruggea.