Čudesna Liga Prvaka: Petarda Real Madrida, sedam golova u Engleskoj

0

Real Madrid je na Anfieldu sjajnim preokretom u drugom poluvremenu savladao Liverpool.

Liverpool je postigao prednost protiv Reala golovima Darwina Nuneza u 4. i Mo Salaha u 14. minuti. Međutim Španci se nisu predali. Vini Jr je izjednačio susret golovima u 21. i 36. minuti.

Na početku drugog poluvremena u 48. minuti nakon slobodnog udarca Luke Modrića, Eder Militao je postigao treći gol za prednost Kraljeva. Osam minuta kasnije Karim Benzema postiže i četvrti gol za Real.

Predsjednik Predsjedništva Bosne i Hercegovine u prvoj posjeti Egiptu nakon četrnaest godina

Brzom kontrom Benzema je u 67. minuti postigao gol za konačan rezultat 2:5.

Na susretu Eintracht Frankfurta i Napolia u 36. minuti Kevin Trapp brani penal Khvicha Kvaratskhelia, međutim to nije spriječilo Napoli da golom Victora Osimhena u 40. minuti dođe do prednosti.

Frankfurt je ostao sa 10 igrača nakon što je sudija pokazao crveni karton Francuzu Kolo Muaniu u 58. minuti.

Asistencijom petom Kvaratshkelia, Giovanni Di Lorenzo je postigao gol za konačnih 0:2 protiv oslabljenih Njemaca.