Navijači Rome vikali Ibri "Cigane", on im odgovorio u svom stilu, pa zaradio karton

0

Milan je u derbiju 11. kola Serie A pobijedio 1:2 kod Rome te tako zadržao korak s Napolijem na vrhu.

Utakmicu je obilježio Zlatan Ibrahimović (40), koji je prvi gol sjajno postigao iz slobodnjaka u 26. minuti.  Ibanez.

Navijači Rome su od početka utakmice Ibri skandirali "Ti si Cigan", kada god bi on imao loptu.

Arijana Memić traži da se policajcima zabrani sjedenje u kafićima za vrijeme radnog vremena

On je u svom stilu proslavio pogodak gola, tako što je prišao jučnoj tribini Olipica i podigao obje ruke i mahao im da viču još glasnije.

Sudac Maresca mu je zbog toga dodijelio žuti karton.

Portali, zbog autorskih prava, ne smiju objavljivati golove sa utakmica, iz tog razloga Zlatanov gol možete pogledajte na linku OVDJE.

Za drugi, koji je iz penala u 57. minuti zabio Franck Kessie, izborio je penal tako što ga je u prodoru srušio Roger Ibanez.