Ibrahimović postigao autogol koji se rijetko viđa: Zatresao je mrežu svog golmana

0

Fudbaleri Milana večeras su teže od očekivanog došli do trijumfa na gostovanju kod Bologne rezultatom 4:2.

Ekipa sa San Sira sjajno je ušla u ovaj susret jer već nakon 16 minuta povela sa 1:0 kada je nakon sjajnog pasa Ibrahimovića pogodio Leao.

Par minuta kasnije, posao im je olakšao Soumaoro koji je zaradio crveni karton. Rossoneri brojčanu prednost još jednom do kraja prvog poluvremena koriste i to preko Calabrije koji je lijepo pogodio.

Objavljen snimak: Požar na mostu Počitelj, eksplodirao generator za struju

I umjesto da meč mirno privedu kraju gosti su sebi zakomplikovali život.

Barrow je početkom nastavka izveo korner, a loptu je u vlastitu mrežu skrenuo Zlatan Ibrahimović.

Portali zbog autorskih prava ne smiju prikazivati golove sa utakmica, a autogol Ibrahimovića možete pogledati na linku OVDJE.

Samo tri minute kasnije Barrow trese mrežu Milana za poravnanje rezultata.

Domaći do kraja uspjevaju da zarade još jedan crveni karton kojeg je dobio Soriano.

Uslijedili su žestoki napadi Rossonera, koji šest minuta prije kraja dolaze do gola preko Bennacera.

Tačku na i u 90. minutu stavlja Zlatan Ibrahimović koji pogađa mrežu rivala ovaj put za konačnih 4:2.