Jezivo: Fotografije Džekinih koljena izazvale veliku pažnju

1

Edin Džeko (37) promašio je penal u gostujućoj pobjedi Fenerbahcea nad Gaziantepom (0:1), ali je dobio i žestoke batine.

On se na jutrošnjem treningu pojavio s ogromnih podlivima na koljenima, što su posljedice žestokih udaraca koje je dobio.

Na fotografiji koju je objavio Fenerbahce, gdje se Džeko nalazi u društvu reprezentativnog kolege Radeta Krunića, jasno se mogu vidjeti krvava koljena bh. napadača.

Zvizdić i Ademović u Istanbulu: Važni razgovori o rezoluciji o Srebrenici s turskim liderima

Na oba se nalaze podlivi i ožiljci, a posebno zabrinjava ono na desnoj nozi s očigledno svježijim ranama.

Ali Dijamant sve to nosi s osmijehom na licu.

Koljena Edina Džeke

Džeko i u 37. godini igra na najvišem nivou kada je minutaža u pitanju. Ove sezone za Fenerbahce je odigrao 25 utakmica i ukupno skoro 1.900 minuta.

Iako nije pogodio na posljednjoj utakmici, još uvijek je na vrhu liste strijelaca. Postigao je 16 pogodaka u 19 utakmica, a ima i četiri asistencije.

Njegov Fenerbahce je vodeći na tabeli s dva boda više u odnosu na Galatasaray.