Gotovo nevjerovatna utakmica Rome i Juventusa na Olimpicu, viđeno sedam golova

0

Fudbaleri Rome i Juventusa odigrali su večeras na Olimpicu u Rimu gotovo nevjerovatnu utakmicu koju je Stara dama riješila u svoju korist pobjedom od 4:3.

Meč je igran u okviru 21. kola Serije A, a do pred sami kraj ništa nije ukazivalo na to da bi Juventus mogao pobijediti.

Roma je povela u 11. minuti golom Abrahama, a svega sedam minuta kasnije izjednačenje gostima donosi Dybala. To je bio i konačan rezultat prvog dijela.

Portal Radiosarajevo.ba traži novinarke/novinare

U nastavku Mkhitaryan i Lorenzo Pellegrini golovima u 48. i 53. minuti Vučici donose ogromnu prednost od 3:1.

Tada se činilo da bodovi ostaju u Romi, ali fudbaleri Juventusda nisu mislili tako.

U periodu od 70. do 77. minute Stara dama je postigla čak tri gola preko Locatellija, Kuluševskog i De Sciglija i stigla do nevjerovatnog preokreta.

Roma je mogla do boda u 83. minbuti, ali penal je promašio Pellegrini.

Juventus je sada peti sa 38 osvojenih bodova, dok je Roma pala na osmo mjesto jer je ostala na 32 boda.