Juventus nije uspio pobijediti ni Veneziju

0

Fudbaleri Juventusa i ovog vikenda su ostali bez pobjede.

Ekipa koju s klupe predvodi Masimiliano Allegri gostovala je u 17. kolu Serije A kod slabašne Venezije i odigrala samo 1:1.

Juventus je poveo u 32. minuti golom Alvara Morate, a domaći do izjednačenja dolaze u 55. minuti kada je mrežu Stare dame zatresao Aramu. Na kraju se ispostaviloi da je to konačan rezultat susreta.

BHMeteo objavio novu prognozu: Pratite uživo olujno nevrijeme koje stiže u Bosnu i Hercegovinu

Na ovaj način nastavljena je velika kriza Juventusa koji se trenutno nalazi na 6. poziciji sa čak 10 bodova manje od lidera Milana i to uz utakmicu više.

Čini se da će se Juventus do kraja sezone morati orijentisati isključivo na borbu za četvrtu poziciju i plasman u Ligu prvaka.