Kosor: Čović o Dodiku kaže da je bolji čovjek no što ga mediji prikazuju
![Kosor: Čović o Dodiku kaže da je bolji čovjek no što ga mediji prikazuju](https://storage.radiosarajevo.ba/article/285124/871x540/kosor-covic1.jpg?v1513586635)
Predsjedavajući Predsjedništva BiH Dragan Čović gostujući u emisiji Nedjeljom u 2 na HRT-u, mnogo je hvalio predsjednika bh. entiteta RS Milorada Dodika za kojeg je rekao "da je, uprkos svim gafovima, ipak mudar političar."
Jadranka Kosor potom je napisala svoj status: Dodik o ratnom zločincu Mladiću kaže da je heroj, a Čović o Dodiku da je bolji čovjek no što ga mediji prikazuju. Za ovaj dan je previše, napisala je Kosor na Twitteru.
Dodik o ratnom zločincu Mladiću kaže da je heroj a Čović o Dodiku da je bolji čovjek no što ga mediji prikazuju. Za ovaj dan je previše.
— Jadranka Kosor (@_Jadranka_Kosor) December 17, 2017
Čović je poručio da je veoma bitno da Hrvati dobiju treći entitet. Čović je također imao samo riječi hvale i za osuđenog ratnog zločinca Darija Kordića.
"Predvodnik jednog naroda ponekad treba pokazati hrabrost", rekao je Čović.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.