Bijeljina spremna za prvu utrku Djeda Mrazeva
![Bijeljina spremna za prvu utrku Djeda Mrazeva](https://storage.radiosarajevo.ba/article/322093/871x540/Djeda_Mraz.jpg?v1545504741)
Na Trgu kralja Petra Prvog Karađorđevića u Bijeljini sutra (nedjelja) će prvi put biti organizirana novogodišnja utrka Djeda Mrazeva koja je humanitarnog karaktera.
Svaki učesnik utrke će bar na jedan dan postati Djeda Mraz, a od kotizacije bit će kupljen i poklonjen jedan novogodišnji paketić posredstvom Dobrotvornog bratstva i sestrinstva "Radost" iz Bijeljine, saopćeno je iz bijeljinske Gradske uprave.
Utrka će biti organizirana u dužini od kilometer i po, te od učesnika se očekuje da se druže, šetaju i zabave jer je predviđeno da svi budu pobjednici.
Svaki učesnik će dobiti startni paket s kapicom Djeda Mraza, startnim brojem, medaljom, čestitkom, osvježenjem, užinom i promotivnim materijalom.
Kotizacije za učešće iznose sedam KM za učenike, 10 KM za odrasle i 15 KM za porodice, bez obzira na broj članova.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.