Štinji Do fest, po treći put, nezaboravan događaj zimske sezone!

0
Radiosarajevo.ba
Štinji Do fest, po treći put, nezaboravan događaj zimske sezone!
Foto: Štinji do Fest / Završen treći Štinji do Fest

Od 20. do 26. januara na Bjelašnici, ljubitelji freestyle disciplina imali su priliku uživati u šarolikim sadržajima koji su im donijeli nezaboravne uspomene.

U okviru Štinji Do festa po prvi put održan je Freeski kamp, besplatan trening i zabava u Snowparku 5A koji je ovog januara bio besplatan za sve skijaše i skijašice.

Centralnu aktivnost događaja činio je FIS CUP, snowboard i freeski takmičenje, 25. i 26 januara, gdje su posjetici imali priliku uživati u atraktivnim nastupima sportista u disciplinama Slope Style i Big Air.

U vikendici kod Bijeljine pronađeno tijelo: Kuća okružena minama?

U vikendici kod Bijeljine pronađeno tijelo: Kuća okružena minama?

Najuspješnji takmičari i takmičarke ovog vikenda bili su Asja Užičanin, Affan Žiško i Afan Biogradlić u snowboardu, a u freeski-u pobjedu je odnio Filip Kolesar.

Za nove snage na stazama i prve snowboard lekcije i ovaj put zadužena je bila ekipa snOwls sa besplatnim radionicama za najmlađe.

Vrhunac zabave po izboru publike ove godine je ipak donijela revija "Na daskama pod maskama".
Domišljatosti i kreativnosti nije nedostajalo, a učesnici su se posebno potrudili da kostimima prikažu uživanje u zimskim aktivnostima.

Štinji Do fest sa svojim sportskim i zabavnim sadržajima prepoznat je kao mjesto zabave za čitavu porodicu, a partneri i sponzori projekta ove godine su: Ministarstvo kulture i sporta KS, Visit Sarajevo, Ski Savez BiH, OC Bjelašnica i Powerade, kao i medijski partneri.

Iz organizacije Free Style i Team Vrh čestitaju takmičarima, a ekipi, gostima, partnerima i sponzorima:  "Veliko hvala i družimo se opet!"

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije