Trondheim / Uživo: Francuska - Bosna i Hercegovina 31:23

14. 01. 2020. u 17:50:00 Radiosarajevo.ba

Shares: 0

• 60'

Kraj je u Trondheimu. Naša reprezentacija igubila je i treću utakmicu u grupi D. Naši Zmajevi se vraćaju kući, pa možemo slobodno reći, podignute glave.

• 57'

Dvije minute je do kraja. Francuska će ubilježiti pobjedu u ovoj utakmici.

• 52'

Dobra odbrana Burića. Do kraja utakmice je nešto manje od sedam minuta.

• 50'

Večeras svoj posljednji nastup u dresu BiH bilježi Muhamed Toromanović.

• 48'

Konačno i mi realiziramo kontru. Alen Ovčina je strijelac.

• 45'

Petnaest minuta je do kraja. Francuzi imaju plus pet. Moramo se vratiti u ovu utakmicu.

• 42'

Sijevnula je sada ljevuca Dejana Malinovića.

• 40'

Mirko Herceg postigao je svoj prvi gol. Bravo, Mirko!!! Francuzi ponovo iz kontre postižu lagani gol.

• 39'

Terzić je sa preko pola terena postigao gol.

• 37'

Još jedna greška u napadu i lagano ovo rješavaju Francuzi. Idu trikolori na maksimalnih plus četiri.

• 35'

Francuzi su se razigrali na početku drugog poluvremena.

• 32'

Idu Francuzi ponovo na plus tri.

• 31'

Dobro smo se odbranili. Burić je zabilježio novu odbranu.

• 30'

Počelo je drugo poluvrijeme u Trondheimu.

• 30'

Završeno je prvo poluvrijeme u Trondhajmu. Francuzi vode, iako su se Zmajevi hrabro borili.

• 28'

Sudije su poništile gol Francuza jer je lopta otišla preko gola. U prvi mah se činilo da je lopta ušla u gol.

• 27'

Marko Panić postigao je svoj sedmi pogodak iz osmog pokušaja.

• 25'

Još jedan gol Haseljića. Burić je upisao i četvrtu odbranu.

• 24'

Sada Francuzi prave seriju od četiri gola.

• 23'

Idu Francuzi i na plus dva.

• 20'

Panić je večeras raspoložen. Ide Marko do petog gola.

• 18'

Francuzi stižu do prvog vodstva na ovoj utakmici. Guigou je strijelac. Ovo je njegov peti gol.

• 16'

Abalo postiže dva brza gola sa desnog krila. Iskorištavaju Francuzi izostanak našeg trčanja.

• 14'

Haseljić, koji danas slavi 22. rođendan, postiže svoj prvi gol na utakmici.

• 12'

Panić postiže svoj treći gol. Francuzi ponovo imaju sedmerac.

• 11'

Stižu Francuzi do poravnanja.

• 9'

Izborio je Karabatić sedmerac. Gigou ga je pretvorio u gol za 5:4.

• 8'

Dobro trče Francuzi i vraćaju se na minus jedan.

• 7'

Nikola Karabatić postiže svoj prvi gol na utakmici.

• 5'

Tri puta smo se zaredom dobro branili. Imamo priliku za plus četiri.

• 4'

Prceeee!!!! Majstorski postiže gol Nikola za 4:1.

• 3'

Burić bilježi dvije odbrane. Prce i Panić su pogađali za našu reprezentaciju.

• 1'

Prce je postigao prvi gol na utakmici. Francuzi su brzo uzvratili preko Fabregasa.

• 1'

Poečla je utakmica u Trondheimu. Sretno, Zmajevi!!!

• 18:07

Evo i na koje igrače računa naš selektor Bilal Šuman.

Za BiH će nastupiti: Benjamin Burić, Nebojša Grahovac, Alen Ovčina, Nikola Prce, Mirsad Terzić, Marin Vegar, Igor Mandić, Ivan Karačić, Mirko Herceg, Marko Panić, Dejan Malinović, Ibrahim Haseljić, Srđan Predragović, Vladimir Vranješ, Senjamin Burić i Muhamed Toromanović.

• 18:05

Sudijski dvojac iz Hrvatske, Marko Mrvica i Dalibor Jurinović, dijelit će pravdu na ovom meču.

• 18:00

Evo i kako izgleda tabela naše grupe D.

Rezultati by SofaScore

• 17:55

Kao što je i ranije bilo najavljeno, Josip Perić neće igrati na ovoj utakmici. Njega će u rosteru zamijeniti Mirko Erceg.

• 17:51

U taboru naše reprezentacije pred ovu utakmicu vlada pozitivna atmosfera. S druge strane, Francuska se suočava sa katastrofom. Bivši svjetski i europski prvaci imaju imperativ pobjede, kako bi se barem pobjedom oprostili od prvenstva.

• 17:50

Kao što je već i poznato, naša reprezentacija oprašta se večeras od svog prvog nastupa na Europskim prvenstvima.

Poštovani čitatelji portala Radiosarajevo.ba, dobrodošli na teskstualni prijenos utakmice trećeg kola grupe D Evropskog prvenstva u rukometu u kojem će naša reprezentacija odmjeriti snage sa Francuskom.