Ovakav rezultat u rukometu nije zabilježen: Ekipa na poluvremenu gubila 33:0, a onda...

1

Makedonci vole rekorde. Nekad davno popularna SN Revija bila je ispisana tekstom Ohridske legende u kojoj je jedna utakmica niže makedonske lige u nogometu završila rezultatom 99:1.

Sada se piše o rukomet, jer je u pionirskom duelu u Skoplju domaći Junior KV poražen od Ohrida s nevjerojatnih 1:77.

Na poluvremenu je, vjerovali ili ne, bilo 0:33. Takav konačni rezultat još nije zabilježen.

FK Željezničar došao do važne pobjede nad GOŠK-om i udaljio se od zone ispadanja

Prisjetili su se Makedonci da je 1994. godine jaki Đorče Petrov pobijedio Tutunski kombinat 55:0, a prije toga u Drugoj ligi Jug Vardar je bio bolji od Metalurga 69:11, pišu makedonski mediji.