Lana Pudar uskoro pliva za još jednu zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu za Bosnu i Hercegovinu

1

Lana Pudar će plivati za još jednu zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu.

Bosanka je u polufinalu na 100 metara delfin, plivati za zlatnu medalju, koju već ima na Svjetskom juniorskom prvenstvu.

Podsjetimo, Lana je u petak, 8. septembra, izborila plasman među osam najboljih na 100 metara delfin i danas pliva za zlato u Natanyi, u Izraelu.

Prvoj dami Sirije dijagnostikovana leukemija nakon što se izliječila od raka dojke

Lana će startati u stazi broj - šest.

Bravo, bravo: Lana Pudar će plivati za još jednu zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu

Utrka počinje u 17.28 sati, a možete je u direktnom TV prijenosu pratiti na linku OVDJE.

U Izraelu je već osvojila dvije medalje - zlatnu i srebrnu. U diciplini 200 metara delfin bila je prva i osvojila zlato, a drugo mjesto je zauzela u disciplini 50 metara delfin i osvojila srebrnu medalju.