Bravo, Sireno: Pogledajte kako je Lana Pudar plivala za finale Svjetskog prvenstva

0

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar danas se, 8 septembra, plasirala u finale Svjetskog juniorskog prvenstva u Izraelu u disciplini 100 metara delfin te će se boriti za još jednu zlatnu medalju.

Podsjetimo, Lana je večeras u petak, 8. septembra, izborila plasman među osam najboljih i u subotu, 9. septembra (17.28 sati) će plivati za zlato.

Ona je postigla vrijeme 58.55 te je bila druga u svojoj kvalifikacionoj grupi

Sead Turčalo: 'Kako Rusija podstiče poricanje genocida u Srebrenici i balkansku nestabilnost'

U Izraelu je već osvojila dvije medalje - zlatnu i srebrenu. U diciplini 200 metara delfin bila je prva i osvojila zlato, a drugo mjesto je zauzela u disciplini 50 metara delfin i osvojila srebrnu medalju.

Pogledajte kako je naša Lana plivala za finale Svjetskog prvenstva u disciplini 100 metara delfin.