Zrinjski ubjedljivo savladao Zvijezdu 09 i dodatno se približio Borcu

0
Fena

U posljednjem susretu 25. kola WWin lige BiH Zrinjski je na svom terenu svladao Zvijezdu rezultatom 4:0.

Domaći fudbaleri očekivano nisu imali većih problema protiv posljednje momčadi na ljestvici i sve dvojbe o pobjedniku otklonili su već u prvom poluvremenu.

Mario Ćuže u 8. minuti zabio je za 1:0, a sedam minuta kasnije isti igrač ponovno je bio strijelac za 2:0.

Oglasili se iz HNVBiH: "Duboko vjerujemo da će rezolucija o Srebrenici utrti put izgradnji mira"

Nemanja Bilbija u 36. minuti pogodio je za 3:0. Bilbija je bio precizan i u 76. za konačnih 4:0.

U subotu na stadionu Zrinjskog igrat će se mostarski gradski derbi između Zrinjskog i Veleža.