Vrijedan bod za "Rođene": Borac zaustavljen u Mostaru

0

Mostarski Velež je u meču 25. kola Premijer lige BiH na stadionu Rođeni remizirao s banjalučkim Borcem rezultatom 1:1 i osvojio vrijedan bod u borbi za Europu.

Poveli su gosti već u 3. minuti. Strijelac je bio David Vuković koji je sjajno pogodio iz slobodnog udarca.

Veliku priliku za poravnanje Velež je imao u 10. minuti. Nermin Haskić je šutirao, no Sebastian Herrera je fenomenalno blokirao njegov udarac.

Djevojka pojela podgrijanu supu, pa ostala paralizovana: Doktori otkrili šta se desilo

Borac je mogao do drugog gola u 38. minuti. Jovo Lukić se našao u sjajnoj prilici, šutirao je, ali je Osman Hadžikić odbranio.

Dvije minute kasnije golman Veleža se istakao novom odbranom, zaustavivši udarac Vukovića.

Крај утакмице.

Posted by FK BORAC Banja Luka on Sunday, April 7, 2024

Domaći igrači su bili nezadovoljni suđenjem i protestovali su u više navrata.

Velež je ipak stigao do izjednačenja u 63. minuti. Ante Hrkać je sjajno uposlio Giorgija Guliashvilija, koji je uspio savladati Marka Miloševića za 1:1.

Pokušali su i jedni i drugi do kraja doći do pobjede, no nije bilo promjene rezultata.

Velež je poslije ovog remija ostao treći s 43 boda, dok je Borac i dalje ubjedljivo prvi s 59 bodova.