Zrinjski pobijedio Zvijezdu, hat-trick Nemanje Bilbije

0

Zrinjski je okviru petog kola Premijer lige BiH pobijedio ekipu Zvijezde 09 rezultatom 5:3.

Pod Bijelim brijegom odličnu partiju pružio je Nemanja Bilbija koji je tri puta zatresao mrežu protivnika.

Gosti su dobro otvorili meč i već u drugoj minuti preko Veličkovića stigli do prednosti. Vodstvo im nije dugo trajalo i već u petoj minuti Ivančić je izjednačio rezultat. U osmoj minuti Bilbija je pogodio za preokret, a u 24. Malekinušić za 3:1.

Evropske države započinju nadlijetanje BiH radi posmatranja potencijalnih vojnih aktivnosti

U 41. minuti zatvorio je Saliman za 3:2. S tim rezultatom su igrači otišli na poluvrijeme.

U drugom je aktuelni prvak BiH je postigao dva gola. Strijelac je bio Bilbija. On je pogodio u 51. i 75. minuti.

U 90. minuti Zvijezda je golom Maksimovića iz slobodnog udarca smanjila na 5:3, što je bio i konačan ishod.