Krunoslav Rendulić nakon poraza Zrinjskog: 'Bili smo svečarski raspoloženi, puni darivanja'

1

Zrinjski je u četvrtak, 24. augusta, poražen na gostovanju kod LASK-a (2:1) u prvom susretu play-offa Evropske lige.

Trener Mostaraca Krunoslav Rendulić nakon susreta je kazao:

“Treba čestitati LASK-u na zasluženoj pobjedi. Mi smo ušli u utakmicu pomalo svečarski raspoloženi, puni darivanja. Kada u Europi praviš takve greške onda se nemaš čemu dobrom nadati.

'Black Tie 2': Tužilaštvo BiH od FMUP-a zatražilo poduzimanje mjera, stigao je oštar odgovor

Koštao nas je ulazak u utakmicu, tih 12-13 minuta smo zaista bili loši, nesigurni na lopti i to smo preskupo platili”, kazao je Rendulić te nastavio:

“Na poluvremenu smo vidjeli da se može igrati. Jest da su oni kvalitetniji, to treba jasno i glasno reći, ali mi imamo svoju šansu. Imamo popravni u Mostaru, nadam se da ćemo pružiti bolju igru nego danas. Posebice u tom otvaranju, neforsiranim greškama. Dat ćemo sve od sebe, a ja vjerujem da ćemo proći dalje", piše scsport