Željezničar nakon 45 minuta ima obećavajućih 1:1, Zec pogodio

Nogometaši Željezničara na Kipru igra revanš susret drugog pretkola Eurošske lige protiv Apollona.

Plavi s Grbavice se odlično bore i nakon 45 minuta imaju obećavajući rezultat od 1:1. Domaći tim je prvi došao u vodstvo već u drugoj minuti preko Papoulisa, koji je iznenadio odbranu našeg tima i savladao nemoćnog Kjosevskog.

Golman Plavih je sredinom prvog dijela odbranio čisti zicer koji su imali napadači Apollona, a kazna domaće  je stigla u 43. minuti kada je snalažljivi Asim Zec izjednačio na 1:1.

Zec je i u 26. minuti postigao gol za Željezničar, ali je on poništen jer je sudija svirao prekršaj napadača Plavih. Rekli bismo da je mogao pustiti napad i da je pobjednik Kupa BiH u ovom slučaju oštećen,