Vijore se zastave: Pogledajte kako se u Bosni i Hercegovini slavi pobjeda Hrvatske

17

Hrvatska je okviru četvrtfinala Svjetskog prvenstva u Kataru uspjela eliminisati Brazil i plasirala se u polufinale.

Nakon penala, najveći heroj Vatrenih bio je golman Dominik Livaković.

Slavlje je uslijedilo i širom Bosne i Hercegovine, a posebno u Busovači, Tomislavgradu, Livnu, Rami, a u Posušju je priređen i Vatromet.

Vanredno obavještenje iz Vodovoda: Veliki dio Sarajeva bez vode zbog novog kvara!

"Busovača gori nakon pobjede...", prenijeli su lokalni mediji.

"Slavi se pobjeda Hrvatske nad Brazilom i ulazak Hrvatske reprezentacije u polufinale SP!", izvijestio je TomislavNews.com dijeleći video slavlja iz ovog grada.

TOMISLAVGRAD, 9. PROSINCA, 2022. Slavi se pobjeda Hrvatske nad Brazilom i ulazak Hrvatske reprezentacije u polufinale SP! BRAVO! Snimio: M. Šteko

Posted by TomislavNews.com on Friday, December 9, 2022

Na ulicama Livna su se također mogle vidjeti kolone automobila okićene zastavama Hrvatske, a veliki broj građana bio je vani kako bi proslavio plasman Vatrenih u polufinale.

Posted by Livno Online on Friday, December 9, 2022

I u Mostaru se slavilo uz vatromet.

Podsjetimo, Nakon 90 minuta bilo je 0:0, pa je utakmica otišla u produžetke u kojima smo svjedočili drami. Prvo je gol postigao Neymar u 105. minuti, a Hrvati su se spasili golom u 117. minuti. Strijelac je bio Petković.