Jusuf Nurkić čestitao Vatrenim, a posebno pohvalio jednog igrača: "Institucija"

3

Košarkaški reprezentativac Bosne i Hercegovine Jusuf Nurkić čestitao je Reprezentaciji Hrvatske plasman u polufinale Svjetskog prvenstva u Kataru.

"Bravo, Hrvatska. Dominik Livaković institucija", napisao je Nurkić na društvenim mrežama.

Podsjetimo, Vatreni su u utakmici četvrtfinala poslali kući Brazil nakon penala.

Slovenci uputili radikalan zahtjev zbog turista koji će ići preko Hrvatske: ‘Ovo traže prvi put'

Mundijal u Kataru: Bravo Vatreni, Hrvatska poslala kući Brazil

Nakon 90 minuta bilo je 0:0, pa je utakmica otišla u produžetke u kojima smo svjedočili drami. Prvo je gol postigao Neymar u 105. minuti, a Hrvati su se spasili golom u 117. minuti. Strijelac je bio Petković.

Golman Hrvatske Dominik Livaković, kojeg će dugo pamtiti Brazilci, već u prvoj seriji penala brani Rodrigu.

S druge strane, Vlašić, Majer, Modrić i Oršić su sigurni. Marquinhos je pogodio stativu i slavlje Hrvatske je moglo početi.