Fanstastična partija Jusufa Nurkića: Portland slavio u gostima i prekinuo crni niz

0

Portland je ostvario pobjedu u gostima kod New Yorka i tako prekinuo crnu seriju (četiri poraza zaredom).

Susret je bio veoma neizvjestan, pobjednika nije bilo u regularnih 48 minuta (116:116), stoga je meč ušao u produžetak.

Nakon što su Trail Blazersi poveli sa 119:127 dvije minute prije kraja, postalo je jasno da će upisati trijumf. Na koncu su slavili rezultatom 129:132, piše SCSport.

Intervju | Sergej Barbarez: Ne odričem se Džeke i Pjanića, želim graditi tim i na mladim igračima

Jusuf Nurkić čestitao Dan državnosti, pomogla mu NBA zvijezda: "Jedna si, jedina"

Jusuf Nurkić je pružio sjajnu partiju.

Na parketu je proveo skoro 38 minuta te upisao 20 poena, osam skokova, sedam asistencija i dvije blokade.

Najefikasniji u njegovom timu bili su Jerami Grant sa čak 44 poena te Anfernee Simons sa 38.

Kod New York Knicksa se istakao Jalen Brunson (32).