Vinko Marinović, trener Sarajeva: Godinu smo bez poraza i čestitam igračima

0

Sarajevo je i nakon 16. kola Premijer lige BiH ostalo neporaženo, pošto je danas u Vrapčićima remiziralo s Veležom.

Utakmica je završena bez pogodaka, a bordo tim je posljednih 25 minuta igrao s igračem manje, pošto je isključen Benjamin tatar.

Vinko Marinović je na konferenciji za medije komentarisao ovaj meč, piše SCSport.

“Što se same utakmice tiče, mislim da smo zaista odigrali odliučno prvo poluvrijeme. Imali smo 4-5 dobrih prilika koje nismo iskoristili. Velež je u nastavku imao jednu dobru šansu, poslije je došao taj crveni karton i onda je bilo teško nešto očekivati u fazi napada”, rekao je Marinović i dodao:

Moram čestitati mojim igračima koji su godinu dana bez poraza i već moramo razmišljati o sljedećoj utakmici koja je u srijedu. Ima još dosta utakmica do kraja.”

Sarajevo nakon 16 kola ima pet bodova prednosti u odnosu na Željezničar.