Veliki kiks Real Madrida, u Barceloni najsretniji

0

Fudbaleri Real Madrida kiksali su danas na domaćem terenu jer su u 12. kolu La Lige odigrali samo 1:1 protiv Girone.

Madriđani su imali priliku da ponovo odu na plus tri u odnosu na Barcelonu ali nisu uspjeli.

Povela je kipa koju s klupe vodi Carlo Ancelotti u 70. minuti preko Vinicius Juniora i činilo se da će upisati tri boda, ali 10 minuta kasnije gosti dobijaju penal. Siguran s bijele tačke bio je Stuani za konačan rezultat.

Portal Radiosarajevo.ba traži novinarke/novinare

Liga prvaka: Atletico Madrid ispao, novo razočarenje za navijače Barcelone

Real je u nadoknadi postigao još jedan gol i to preko Rodryga, ali je poništen nakon korištenja VAR sistema.

Real Madrid u aktuelnoj sezoni ima samo dva remija i 10 pobjeda u španskom prvenstvu. Zanimljivo, i prethodni remi bio je na stadionu Santiago Bernabeu i to protiv Osasune.