! / Uživo sa Eura: FT Belgija - Italija 1:2

02. 07. 2021. u 20:54:00 A. L.

Shares: 0

• 90'

Kraaaaaj! Italija je u polufinalu Europskog prvenstva. Igrat će protiv Španije na Wembleyju.

• 90'

Sam finiš meča je u Minhenu. Pet minuta nadoknade izgubljenog vremena.

• 84'

Doku je sada napravio pravi mali šou ispred gola Italije, ali na kraju nije pogodio jer je lopta otišla preko gola. Odlična je to prilika bila.

• 77'

Meč je prekinut jer je Spinazzola povrijeđen.

• 69'

Nova prilika za Italiju. Insigne je pokušao sa 20-ak metara, ali Courtois sjajno brani.

• 64'

Spinazzola je sada imao veliku šansu za Italiju, ali lopta odlazi pored gola.

• 47'

Chiesa sjajno šutira, ali lopta odlazi pored gola.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

• 45'

Kraj prvog dijela. Odličan meč smo gledali.

• 45+1'

Goooooool! Romelu Lukaku vraća Belgiju u igru.

• 45'

Lukaku uzima loptu.

• 45'

Penal za Belgiju.

• 44'

Gooooool! Zapravoi ne gol, već golčina. Lorenzo Insigne pokazuje kakav je majstor. Sa 20-ak metara pogađa gornji desni ugao gola na kojem stoji Courtois za 2:0!

• 39'

Italijani i dalje djeluju bolje.

• 30'

Gooool! Italija vodi 1:0. Nakon greške u odbrani Belgije, lopta nekako dolazi do Barelle koji se snalazi sjajno i pogađa za vodstvo svoje selekcije.

• 26'

Uzvraćaju Italijani preko Chiese, ali napadač Juventusa je u posljednji čas izblokiran.

• 25'

Nova velika šansa za Belgiju. Lukaku je 'izlomio' Chiellinija, šutirao vrlo precizno, ali sjajni Donnarumma ponovo brani.

• 23'

Kakva šansa za Belgiju. Kevin De Bruyne se sjajno izborio za udarac, šutirao vrlo snažno i precizno, ali Donnarumma fantastično brani.

• 20'

Tielemans je lijepo iznio loptu, ali Verratti ga zaustavlja faulom zbog kojeg dobija žuti karton.

• 14'

Italijani su postigli gol preko Bonuccija, ali isti je nakon VAR asistencije poništen.

• 10'

Italija sada ima nešto više loptu u svom posjetu, ali ne dešava se ništa posebno na terenu.

• 4'

Lukaku pokušava, ali preko gola. Ipak je bio ofsajd.

• 1'

Odmah imamo prvu priliku. Dobar pas prema Lukakuu, ali Donnarumma izlazi na vrijeme i dolazi do lopte prije napadača Intera.

• 1'

Počeo je susret na Alianz Areni.

• 20:59

Pravi spektakl nas čeka u Minhenu večeras. Ovo je derbi četvrtfinala Eura.

• 20:56

Sastavi:

Italija: Donnarumma, Chiellini, Bonucci, Di Lorenzo, Spinazzola, Barella, Jorginho, Verratti, Chiesa, Insigne, Immobile.

Belgija: Courtois, Verthongen, Vermaelen, Alderweireld, Hazard, Meunier, Tielemans, Witsel, Doku, De Bruyne, Lukaku.

• 20:55

Poštovani čitaoci portala Radiosarajevo.ba, dobrodošli na live tekstualni prijenos utakmice četvrtfinala Europskog prvenstva između Italije i Belgije.

Meč se igra u Minhenu, a pobjednik će u polufinalu ići na Španiju.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacija za Android | iPhone i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.