Nevjerovatna scena na Euru: Pogledajte što je radio Rebić kada je Španija dala gol

1

Hrvatska nogometna reprezentacija svoj je nastup na ovogodišnjem EURO-u završila porazom (3:5 nakon produžetaka) od Španije u susretu osmine finala igranom u Kopenhagenu.

U hrvatskih i svjetskim medijima puno se pričalo o golu Španije za 1:1.

Španija je do izjednačenja stigla u 38. minuti kada je iskoristila iznenadni izlazak Ante Rebića s terena koji je mijenjao kopačke, a sve je trajalo nekoliko minuta.

Pedri se ubacio u hrvatski kazneni prostor, vratio loptu za Gayu čiji je prvi pokušaj blokirao Modrić, no lopta se vratila do Gaye koji je još jednom pokušao s vrha kaznenog prostora, taj je udarac obranio Livaković, no lopta se odbila na nogu Sarabije koji ju je neobranjivo zakucao pod gredu.

A kako je to izgledalo i što je Rebić radio dok je Pablo Sarabia 'bušio' Livakovića, pogledajte OVDJE.

Rebić je već dobio i nekoliko memeova, a fore se masovno dijele po Twitteru i Facebooku: