Uživo sa meča Konferencijske lige: Milsami - Sarajevo 0:0, Velkoski promašio penal

0

Na našem portalu možete uživo pratiti prijenos prve utakmice konferencijske lige između Milsamija i Sarajeva.

Susret počinje u 19 sati.

FT

Nogometaši Sarajeva odigrali su 0:0 protiv Milsamija u prvom susretu UEFA Konferencijske lige na gostovanju u Moldaviji.

Bivši šampion Bosne i Hercegovine bio je bolji tim, imao je više zrelijih prilika, ali Fanimo i društvo nisu uspjeli se kući vratiti s pobjedom.

Bili su veoma blizu, posebno jer su u prvom poluvremenu promašili penal.

90'+2'

Igraju se posljednji trenuci susreta u Moldaviji.

75'

Još 15 minuta do kraja susreta.

Naš tim ima solidnih 0:0, i u revanšu na Koševu ne bi trebalo biti problema da izbace Moldavce.

60'

Novi napadi Sarajeva, bez rezultata.

53'

Nešto mirniji nastavak susreta u odnosu na prvo poluvrijeme.

Opao je i pritisak Sarajeva, posebno onaj kada je tim s Koševa imamo sjajih 15 minuta sredinom prvog dijela.

46'

Očito da je domaći trener Milsamija nezadovoljan, pa je napravio i drugu izmjenu - Istrati mijenja Lambarskiya.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

HT

Nakon 45 minuta igre rezultat je 0:0.

Sarajevo je dobro igralo, bilo je bolje, i na kraju promašilo penal.

45'

Slobodan udarac za Sarajevo.

Hoće li se mreža Milsamija zatresti u finišu?

44'

Fanimo je večeras najbolji igrač Sarajeva, ima ga na svakom dijelu terena.

Ponovo je bio u šansi, ali ostaje 0:0.

37'

Nakon promašenog penala Velkoskog, igra se malo smirila.

Domaći trener pravi prvu izmjenu - Amougui je zamijenio Zasavitchija.
33'

Prema igri Sarajevo je trebalo da vodi najmanje 2:0.

Promašen penal (Velkoski), šansa Fanima samo su neke od propuštenih sjajnih prilika našeg tima.

30'

Krste Velkoski će pucati.

Golman je odbranio udarac Velkoskog sa bijele tačke!

Šteta!!!!!!

29'

Penal za Sarajevo, Fanimo je oboren.

27'

Nakon nekoliko sjajnih akcija i statistika je na strani našeg tima.

Sarajevo ima daleko veći posjed lopte (56:44), čekamo prvi gol i da se mreža Moldavaca zatrese.

Vrijeme je...

24'

Tim s Koševa konstantno napada, stvaraju se prilike i gol Milsamija visi u zraku.

20'
FANIMO!

Matthias Fanimo pogodio je stativu.

Šteta.
19'

Domaći igrači imaju veći posjed lopte (55:45), ali Sarajevo je opasnije i konkrentije.

Naš bivši šampion je svakako bolji tim i ima kvalitetnu više za plasman u drugo kolo.

15'

Nakon što je Fanimo loše šutirao, Sarajevo ima prvi korner.

Nakon ubačaja s ugla - mreža domaćina se nije zatresla.

Ostaje 0:0.

9'

Dok se ništa ne dešava na terenu, spomenimo da su se igrači Sarajeva žalili na teren i visoku temperaturu.

"Teren je tvrd i užasan", kazali su nam igrači.

7'

U prvim minutama susreta Šabanović se nameće kao važna karika.

Na zaboravimo, trener Goran Sablić večeras debituje na klupi Sarajeva.

5'

Odmah na početku šansa za Sarajevo.

Nakon dobre akcije Mirko Oremuš je šutirao, ali nije pogodio mrežu domaćih

4'

Igrači FK Sarajevo u večerašnjoj utakmici ne nastupaju u opremi predviđenoj za to.

Umjesto u dresovima novog tehničkog sponzora Erree, Bordo tim utakmicu igra u bordo trening opremi.