Svjetsko klupsko prvenstvo: Flamengo osvojio treće mjesto nakon preokreta protiv Egipćana

0

Flamengo je trećeplasirana ekipa Svjetskog prvenstva klubova koje se ove godine održava u Maroku.

Brazilski velikan je s 4:2 pobijedio egipatski Al Ahly.

Slavili su Brazilci nakon što su do 77. minute gubili 2:1 pogocima Ahmeda Abdelkadera za Al Ahly te jedinim dotad svojim golom koji je zabio Gabriel Barbosa.

Djevojka pojela podgrijanu supu, pa ostala paralizovana: Doktori otkrili šta se desilo

Rapsodija Katalonaca u Rijadu: Barcelona deklasirala Real Madrid i osvojila Superkup Španije

U drugom dijelu se Flamengo nametnuo i u 77. minuti došao do izjednačenja golom Pedra.

Preokret je u 84. minuti donio Gabriel Barbosa golom s bijele tačke, a konačan rezultat i potvrdu osvajanja trećeg mjesta donio je Pedro golom u sudijskoj nadoknadi.

Finale klupskog SP na rasporedu je večeras od 20 sati, a igraju Real Madrid i saudijski Al Hilal, piše SC Sport.