Sloboda golom šokirala Koševo, a onda Bordo tim izjednačio u samom finišu prvog poluvremena

1

Nogometaši FK Sarajevo na Koševu igraju susret prvog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine protiv povratnika Slobode.

Tuzlaci su došli u prednost u 21. minuti nakon jedanaesterca koji je dosuđen nakon višeminutne VAR provjere.

Mrežu "Bordo" tima je zatresao njihov bivši igrač Said Husejinović.

Božo Vrećo objavio snimak iz New Yorka: "Ti si stvoren za velike bine svijeta"

Sarajlije su uspjele izjednačiti u čak devetoj minuti nadoknade golom Guliashvilija i to nakon VAR provjere te se na odmor otišlo sa rezultatom 1:1.

Podsjetimo, FK Sarajevo je u dvomeču ispalo od Spartaka iz Trnave te se nije uspjelo plasirati u treće pretkolo Konferencijske lige.