Široki Brijeg savladao Krupu na Pecari

Fudbaleri Širokog Brijega slavili su večeras u šestom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine na stadionu Pecara protiv Krupe rezultatom 3:1.

Prvih 45 minuta susreta završeno je bez golova, a Široki Brijeg je pitanje pobjednika riješio u posljednjih pola sata.

Domaćin je poveo u 61. minuti susreta, a strijelac je bio Bralić. Osam minuta kasnije 2:0 za Široki Brijeg. Ovaj put strijelac je Baraban. U 87. minuti Barić je pogodio za 3:0, a konačnih 3:1 postavio je Jašarević u samom finišu susreta.

Široki Brijeg nakon šest odigranih kola ima devet bodova i zauzima petu poziciju na tabeli.