Sedam golova u trijumfu Reala nad Osasunom, Ronaldo se vratio u svom stilu

Madridski Real danas je u trećem kolu španske Primere na svom Santiago Bernabeu stadionu slavio protiv Osasune rezultatom 5:2.

Kraljevi su do vodstva došli u šestoj minuti susreta, a mrežu ekipe iz Pamplone zatresao je Ronaldo nakon asistencije Balea. U 40. minuti bilo je 2:0, a pogodio je Danilo. Samo pet minuta kasnije na 3:0 povisio je Ramos nakon asistencije Kroosa.

Kraljevi do četvrtog gola dolaze u 56. minuti, a pogodio je Pepe nakon nove asistencije Kroosa. Šest minuta kasnije u strijelce se upisao i Modrić. Ovaj put je asistirao Morata.

Gosti su do kraja postigli dva gola. Prvo je pogodio Riera u 64. minuti, a potom i Garcia u 78. Prethodno je Riera promašio jedanaesterac, a u 79. minuti isključen je Bonnin.

Nešto ranije danas Atletico Madrid je pregazio Celtu iz Viga rezultatom 4:0.