Sarajevo nastavilo 'vruće - hladno': Divovima samo bod u Trebinju

2
Sarajevo nastavilo 'vruće  - hladno': Divovima samo bod u Trebinju

Fudbaleri Leotara i Sarajeva odigrali su danas 1:1 u Trebinju u okviru 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Tako je bordo klub nastavio s rezultatskim oscilacijama u drugom dijelu sezone. Podsjetimo, prije dvije sedmice na Koševu je potopljeno Posušje s 6:0, ali danas su Horde zla sigurno ostale razočarane.

Nikšić: "Ukoliko uskratimo saglasnost Gavrankapetanoviću to bi bila vrsta prevare"

Leotar je poveo na samom startu meča. Igrao se 9. minut kada je Dujaković naletio na odbijenac i poslao loptu iza leđa Dizdarevića.

Nije se dugo čekalo za izjednačenje gostiju. Samo sedam minuta kasnije lopta nakon udarca Varešanovića dolazi do Čatakovića koji pogađa za 1:1.

Do kraja prvog dijela Sarajevo je u 23. minuti imalo priliku preko Suljića, ali njegov udarac ide pored gola.

U nastavku meča nije bilo većih uzbuđenja. Sarajevo je napadalo, ali jedinu veliku šansu je imalo u 71. minuti kada udarac Avramovskog brani Puletić.

Do kraja je iz teške pozicije pokušao i Ahmetović, ali bezopasno.

Sarajevo nakon remija ostaje četvrto, dok je Leotar deveti.