Sarajevo na Koševu nadigralo Zrinjski: Gol Velkoskog za miran revanš?

Nogometaši Sarajeva pobijeli su  1:0 Zrinjski na Koševu, u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine.

Sjajno otvaranje utakmice za Sarajevo: Velkoski podigao Horde zla na noge

Već na otvaranju susreta Bordo tim je poveo sa 1:0, a igrala se osma minute kada je fauliran Mersudin Ahmetović.

Jakovljević je bio neoprezan, a siguran realizator najstrožije kazne bio je Krste Velkoski.

U nastavku susreta gosti iz Mostara su imali nekoliko prilika za postizanje gola, ali nisu uspjeli zatresti mrežu Kovačevića, koji je u drugom dijelu imao jedan kiks koji napadači Zrinjskog nisu znali iskoristiti.

Na kraju je bilo burno, sudija je podijelio tri žuta kartona, ali se rezultat nije mijenjao.

Navijači tima s Koševa iskoristili priliku da povodom Dana nezavisnosti BiH, koji se obilježava 1. marta, čestitaju svim građanima BiH ovaj praznik.

"Sve dok smo živi i dok nas ima, ti si prkosna i ponosna u inat svima", pisalo je na transparentu navijača Sarajeva, popularnih Hordi zla.