Roma golom u 90. minuti rastužila Napoli i pomogla Džeki i Interu

0

Napoli je bio na pragu pobjede koja bi ga vratila u borbu za naslov prvaka Italije, ali Roma je ipak izborila remi u samom finišu večerašnje utakmice 33. kola Serije A.

Domaćin je poveo na stadionu Diego Armando Maradona već u 11. minuti, strijelac je bio Lorenzo Insigne sa bijele tačke.

Prethodno je Ibanez srušio Lozana u šesnaestercu, odluka o penalu donesena je vakon intervencije VAR-a, piše SC.

Admir Čavalić: 'Protiv sam neradne nedjelje, ima drugih načina kako pomoći radnicima'

Zatim je trener napuljske ekipe Luciano Spalletti odlučio braniti rezultat, što se pokazalo kao ogromna greška.

Roma je kaznila defanzivni Napoli u prvoj minuti nadoknade, na sjajnu asistenciju Tammyja Abrahama mrežu Napolitanaca zatresao je Stephan El Shaarawy.

Meč je okončan rezultatom 1:1, kojim nijedna ekipa ne može biti presretna, pogotovo Napoli…