Posušje ponovo kobno za Zrinjski

0

Aktuelni bh. prvak Zrinjski ni drugi put ove sezone nije uspio savladati Posušje, s kojim je u susretu 12. kola Premijer lige BiH remizirao rezultatom 2:2.

Gosti su poveli golom Nemanje Bilbije u 2. minuti, ali je Ivan Marić je u 24. minuti poravnao na 1:1.

Devet minuta kasnije Zrinjski je došao do novog gola preko Antonija Ivančića, ali je u 44. minuti ostao s igračem manje poslije direktnog crvenog kartona Tarika Ramića.

Oglasili se iz sarajevske policije nakon tragedije u Sarajevu

U trećoj minuti sudijske nadoknade Dominik Begić je pogodio za 2:2.

Posušje je u nastavku pokušalo doći do preokreta, ali rezultat se nije mijenjao.

Zrinjski je tako i drugi put ove sezone ostao bez pobjede protiv Posušja, koje ga je u Mostaru savladalo s 0:1.

Ekipa Posušja je trenutno sedma s 15 bodova, dok je Zrinjski drugi sa 23 osvojena boda.

U narednom kolu Posušje gostuje Širokom, dok će Zrinjski igrati protiv Tuzla Cityja.