Poluvrijeme na mečevima 32. kola PLBiH: Borac, Zrinjski i Široki vode

0

Okončano je prvo poluvrijeme na svih pet današnjih susreta 32. kola Premijer lige BiH.

Na tri utakmice dosad su postizani pogoci.

Zrinjski je već nakon prvih sedam minuta golovima Bašića i Tičinovića vodio s 2:0 protiv Željezničara. Ipak, u zadnjoj minuti poluvremena Ikić glavom smanjuje na 2:1.

Vodstvo ima i Borac nakon prvih 45 minuta. Nakon centaršuta Ziljkića iz kornera, loptu je promašio istrčali Fejzić, a na pravom mjestu bio Vranješ i pogodio mrežu Tuzla Cityja za 1:0 u 37. minuti za veliko slavlje prisutnih navijača na tribinama, piše SC Sport.

Rezultat koji Banjalučanima garantuje titulu.

Široki Brijeg također je u vodstvu, u ranoj fazi igre Stipe Jurić je poentirao za 1:0 protiv Mladosti.

Na meču Velež – Sloboda nema golova, mada su Rođeni imali izvrsnu šansu u samom uvodu utakmice. Udarac Georgijevića s bijele tačke odbranio je Kukić…

Poluvrijeme susreta Sarajevo – Radnik je zaključeno bez pogodaka.