Poluvrijeme na Koševu: Pala četiri gola, Sarajevo ima sigurnu prednost protiv Igmana

0

Završeno je prvo poluvrijeme susreta 25. kola Premijer lige BiH između Sarajeva i Igmana na Koševu, gdje je rezultat 3:1 za domaći tim.

Sarajevo je prvo došlo do vodstva u 19. minuti, kada je Hamza Čataković uspješno realizovao najstrožiju kaznu.

U 31. minuti je poravnanje Igmanu donio bivši igrač domaćina Anel Hebibović.

Izgorio objekat na Alipašinom Polju

Bordo tim je do novog gola došao u 41. minuti. Poslije udarca Ajdina Hasića i odbrane Dine Hamzića, lopta je došla do Čatakovića, koji je postigao svoj drugi gol.

Tri minute kasnije Sarajevo je postiglo još jedan gol. Francis Kyeremeh je sjajno uposlio Amara Beganovića, koji je u maniru rasnog strijelac zabio za 3:1.