Nermin Bašić nakon poraza u debiju: 'Pozitivan sam, idemo dalje'

0

Željezničar je danas poražen u Čitluku od ekipe Zrinjskog (2:0) u susretu 26. kola m:tel Premijer lige BiH.

Novi šef stručnog štaba Plavih Nermin Bašić nakon susreta je kazao:

“Želim prvo da čestitam Zrinjskom na sasvim zasluženoj pobjedi. Dominirali su u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu nisu imali dominaciju, ali više prilika su stvorili. Naša ekipa u toj presing zoni nije uspjela odgovoriti adektvano.

Alma je s troje djece skočila u rijeku, suprug uhapšen: ‘Svađali su se i tjerao je iz kuće‘

Jako puno smo griješili u pas igri, tim osnovnim dodavanjima, vidi se pritisak, taj neki teret i pritisak koji se nakupio tokom polusezone.

U drugom poluvremenu smo osvježili ekipu, dobila je na lepršavosti. Imali smo posjed bez nekih ozbiljnih šansi”, kazao je Bašić te dodao:

Premijer liga BiH: Zrinjski rutinski porazio Željezničar

“Imamo jako puno posla u jako malo vremena. Ali, šta je, tu je. Ja sam pozitivan. Idem u svlačionicu pozdraviti momke, idemo mi dalje.

Imamo u srijedu jako bitnu utakmicu, moramo skupiti glave. Odradit ćemo jako dobru analizu, što je potrebno ovoj ekipi. Ima nekih stvari koje su nedopustive, to možemo i moramo brzo riješiti”, prenosi scsport