Premijer liga BiH: Zrinjski rutinski porazio Željezničar

3

U prvom duelu 26. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, Zrinjski je porazio Željezničar, a rezultat je bio 2:0.

Željezničar je tako jako loše debitovao pod vodstvom novog trenera Nermina Bašića. Ipak, teško je bilo očekivati da će u gostima imati puno šanse protiv vodećeg Zrinjskog.

Svi golovi pali su u prvom poluvremenu. Oba gola postigao je Nemanja Bilbija, a asistenti su bili Josip Ćorluka i Tomislav Kiš

Zmija "visi" s drveta na poznatom šetalištu u BiH

Ovim porazom je Željezničar uradio još jedan korak nazad u borbi za Europu. Sada se samo mogu nadati da će u duelu Širokog Brijega i Borca rezultat biti remi, kako bi ostali u priključku za jedno od prva tri mjesta

Trenutno se igra drugi meč dana između Tuzla City i Veleža, a na poluvremenu je rezultat 0:0