Mulalić nakon poraza u Mostaru: "Nisam znao da je 2:0 da mi ti nisi rekao"

6
/ Edis Mulalić

Fudbaleri Željezničara doživjeli su poraz večeras u Mostaru na gostovanju kod Veleža. Bilo je 2:0.

Golove za pobjedu Mostaraca postigao je Nermin Haskić u 4. i u 90. minutu za velika tri boda ekipe Feđe Dudića.

Nakon utakmice treneri oba tima su dali izjave za Moju TV, a posebno je bila zanimljiva ona sarajevskog stratega koji je iskalio svoj bjes na novinara ove TV kuće.

Oglasio se ViK: Evo kad možemo očekivati normalizaciju vodosnabdijevanja u Sarajevu

"Nisam znao da mi nisi rekao da je 2:0. Šta je imao Željezničar? Nisu nam centar prešli u prvom poluvremenu. Odlična igra. Napravili smo im dosta problema. Nije me strah, kada ovako igramo", rekao je Mulalić.

Trener Plavih se osvrnuo i na predstojeći Gradski derbi koji je na rasporedu u sljedećem kolu i bit će igran na Grbavici.

"Šta ćemo? Ko živ ko mrtav. Imali smo administrativnih problema, čestitam Veležu, odlična naša utakmica i auf Wiedersehen", jasan je bio Mulalić.