MNK Centar razbio prvaka Litvanije i ušao u grupnu UEFA Futsal kupa

/ FOTO: Futsal Balkan
MNK Centar iz Sarajeva plasirao se u grupnu fazu UEFA Futsal kupa nakon što je danas slavio protiv litvanskog prvaka Baltije rezultatom 4:1.

Šampion Bosne i Hercegovine je bio oslabljen neigranjem kapitena Nijaza Mulahmetovića, ali je opet uspio upisati trijumf.

Centar nije imao mnogo problema s Litvancima, ali je otpor domaćina slomio tek u finišu susreta. Rezultat je na poluvremenu bio 1:0, a jedini pogodak postigao je Emir Sipović.

Litvanci u 26. minuti susreta dolaze do izjednačenja. U 35. minuti susreta Centar dolazi do novog vodstva, a strijelac je Anel Radmilović. Do kraja je Centar povećao prednost, a golove za našeg prvaka postigli su Dražen Novoselac i još jednom Radmilović.