Ibrahimović odveo Manchester United do nove pobjede

Manchester United večeras je u drugom kolu engleskog Premiershipa na svom Old Traffordu slavio protiv Southamptona rezultatom 2:0, a oba gola postigao je Ibrahimović.

United je do vodstva došao u 36. minuti susreta, a mrežu Southamptona nakon sjajne asistencije Rooneya zatresao je Zlatan Ibrahimović.

Nakon samo sedam minuta igre u nastavku susreta ekipa Josea Mourinha dolazi do dva gola prednosti. Precizan s bijele tačke bio je Šveđanin. To je bio njegov četvrti pogodak u tri odigrane utakmice u dresu Manchester Uniteda.

Ostalo je do kraja susreta 2:0 za Manchester United, koji nakon dva odigrana kola ima šest bodova.