Madrid slavi nevjerovatnog Benzemu, Real izbacio PSG!

0

Fudbaleri Real Madrida plasirali su se na gotovo nevjerovatan način u četvrtfinale Lige prvaka.

Oni su večeras nakon fantastičnog preokreta pobijedili na Santiago Bernabeu stadionu bogati PSG sa 3:1 i izbacili ga iz takmičenja.

Parižani su u Madrid došli s 1:0 iz prvog meča, a na Bernabeu su na poluvremenu imali 0:1. Fantastični Kylian Mbappe je u kontri pobjegao odbrani Reala i rutinski pogodio.

Ivica Puljić iz Amerike: 'Ovo su informacije koje sam upravo dobio iz Ureda glavnog tajnika UN-a'

Tada se činilo da je sve gotovo i tako je bilo do 61. minute susreta kada Gianluigi Donnarumma pravi amatersku grešku koju mu navjači PSG-a nikad oprostiti neće i poklanja gol Benzemi za 1:1.

Gol Benzeme za 1:1 - undefined

To je dalo krila Madriđanima i Francuzu pa je Benzema u 76. i 78. minuti postigao još dva gola za konačnih 3:1 i prolaz svog tima dalje.

U četvrtfinalu je i Manchester City koji je rutinski s ukupnih 5:0 izbacio Sporting iz Lisabona.

Sinoć su u četvrtfinale prošli Liverpool i Bayern Minhen.