Ljudi ne mogu da vjeruju šta je uradio: I Ibrahimović bi mu pozavidio, pogledajte magiju Haalanda!

0

Nova zvijezda Manchester Cityja Erling Halland postigao je gol protiv "svoje" Borussije Dortmunda koji je planetu ostavio bez teksta.

U drugom kolu grupe G Lige prvaka City je na Etihadu sa 2:1 savladao Borussiju Dortmund.

Iako su izabranici Edina Terzića imali vodstvo sve do 80. minuta, ekipa Pepa Guardiole je u posljednjem trenutku preokrenula utakmicu.

Oglasio se sud u Bijeljini o presudi pedofilu koji je pobjegao: Ne žele odgovoriti na jedno pitanje

Salzburg neporažen na Stamford Bridgeu, preokret Manchester Cityja, poraz Juventusa

Tri boda Cityju na kraju donio je fenomenalan karate udarac Hallanda u 84. minutu.

Sjajni norveški napadač postigao je 13. gol na devetom meču za City, nakon što je ljetos u Englesku stigao upravo iz Borussije.