Liverpoolov san o tituli i dalje živi: Mahrezov promašeni penal bi City mogao koštati

0

Manchester City nije uspio da savlada West Ham u Londonu, te je tako kiksao u ovom meču pretpostljednjeg 37. kola Premier lige.

Bilo je 2:2 na Olimpijskom stadionu u Lonodonu, a Građani na kraju mogu biti i sretni s bodom jer su u jednom trenutku gubili sa 2:0 od Čekićara.

Briljirao je Jarrod Bowen u prvom poluvremenu i golovima u 24. i 45. minuti ovog igrača West Ham je vodio sa 2:0, ali je City ipak pokazao snagu u nastavku i spasio se poraza.

Zanimljiva anketa na Redditu: 'Postoje li etnički Srbi u Bosni i Hercegovini koji je zaista vole?'

Već nakon četiri minute igre u nastavku Jack Grealish smanjuje na 2:1, da bi konačnih 2:2 postavio Vladimir Coufal. City je mogao i do pobjede četiri minute prije kraja, ali tada je Riyad Mahrez promašio jedanaesterac!

Tako se City remijem doveo u nezgodan položaj pred posljednje kolo sezone, pošto sada ima četiri boda više od Liverpoola, koji ima utakmicu manje.

Redsi svoj meč ovog kola igraju u utorak, kada gostuju Southamptonu, a ako pobijede bit će samo bod iza Cityja, piše SC.

Tako će Građani u posljednjem kolu jednostavno morati da pobijede Aston Villu, a da su danas savladali West Ham dovoljan bi im bio i bod…